Wirtualne warsztaty debatowania “Mastering Debate Skills”

Nasze Liceum zakwalifikowało się do udziału w wirtualnych warsztatach debatowania “Mastering Debate Skills” organizowanych przez Ambasadę i Konsulat USA w Polsce.

Warsztaty “Mastering Debate Skills” prowadzone pod okiem doświadczonych trenerów z USA, to nie tylko intelektualna rozrywka, sportowa rywalizacja oraz przygotowanie uczestników do turniejów międzynarodowych, ale również nauka krytycznego myślenia, promowanie merytorycznej debaty, a także rozwinięcie umiejętności miękkich przydatnych w przyszłej pracy.

W warsztatach bierze udział mieszana drużyna składająca się z uczniów naszej szkoły. Pierwsze zajęcia w ramach cyklu “Mastering Debate Skills” prowadzone przez doświadczoną i pełną entuzjazmu trenerkę Rebeccę Nason już za nami. Nie bez dreszczyku emocji, ale z dużą dozą radości przyszli debatowicze zaznajomili się z cechami dobrego argumentu. Musieli również zastosować je w praktyce. A wszystko po to by trójka śmiałków, w nie tak odległej przyszłości zmierzyła się w pierwszym konkursie.

W przyszłym tygodniu kolejna relacja. Trzymajcie za nas kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content