W piątek 26 czerwca odbyła się uroczystość kończąca kolejny rok szkolny w naszym liceum.
Zdjęcia podczas uroczystości robił Maciej Słomiński z klasy 2LA.

W piątek 26 czerwca odbyła się uroczystość kończąca kolejny rok szkolny w naszym liceum.
Zdjęcia podczas uroczystości robił Maciej Słomiński z klasy 2LA.
