Belfer roku

 
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie przeprowadzili plebiscyt, w którym wyłonili 12 laureatów w różnych kategoriach, a Rada Rodziców przyznała dwie nagrody specjalne.
Być jednocześnie stanowczym przy zachowaniu dyscypliny oraz wrażliwym i empatycznym. Takie cechy posiada laureat
kategorii „Twarda ręka ale złote serce”- Pani Magdalena Łobejko.
W kategorii „Anielska cierpliwość” zwyciężyła Pani Kinga Zdrojowa.
Praca w atmosferze akceptacji i zaufania, odkrywanie rzeczy nieodkrytych, rozwiązywanie trudności oraz świetna komunikacja to cechy osoby nagrodzonej za „Najlepszą integrację z uczniami”, czyli Pana Przemysława Walkowiaka.
Cenią sobie oni jego otwartą osobowość i metody nauczania. Cechuje go rzadko spotykane, wybitne poczucie humoru, wyrozumiałość i rewelacyjny kontakt z uczniami.
Cięta merytoryczna riposta to sztuka. Mistrzami ciętej riposty byli między innymi Winston Churchill, Alfred Hitchcock czy Maria Czubaszek. Cecha ta jest spotykana u osób inteligentnych błyskotliwych i ciekawych.
Uczniowie cenią sobie tą cechę oraz szczerość tej osoby. Potrafi ona innych zarazić swoim a wyszukanym poczuciem humoru, ale najbardziej lubiana jest za autentyczność. Nagrodę zdobył Pan Adam Tomaszczyk
Kolejna kategoria dotyczy osoby eleganckiej, pewnej siebie, dobrze zorganizowanej, noszącej się z godnością. To osoba otoczona aurą tajemnicy i gracji. „Kobieta z klasą” została Pani Izabela Cykowiak.
W kategorii „Mister nauczycieli” tytuły otrzymali Pan Norbert Łuczak i Pan Krzysztof Wierzbicki, choć walka była bardzo zacięta. W kategorii „Patrol szkolny” zwyciężył Pan Adam Tomaszczyk.
Mówią, że wzrok to zwierciadło duszy, niektórych jednak spojrzenia niełatwo odgadnąć. Mistrzem nieodgadnionego spojrzenia został Pan Oskar Hajder.
Na lekcji potrafi zadziwić uczniów swoim niezwykle wysokim poziomem wiedzy, rzadko kiedy musi korzystać z pomocy naukowych, bo jego pamięć jest wręcz wzorowa. „Strażnikiem wiedzy” został Pan Oskar Hajder.
Kiedy dzieje się coś złego w życiu naszych uczniów, jest pierwszą osobą, która rusza z pomocą. Zawsze można do niej zwrócić się z problemem, bo wiadomo że otrzyma się od niej wyjątkowe wsparcie. Uważana jest za naszą drugą, szkolną mamę i za to ją kochamy. „Strażnikiem dziecięcych tajemnic” została Pani Anna Kowalczyk.
Mówi się tak o osobie która jest serdeczna, wielkoduszna i szlachetna. Nigdy nie przejdzie obok kogoś, kto potrzebuje pomocy. Przedstawiciele Rady Rodziców postanowili przyznać nagrody w kategorii „Serce roku” Pani Monice Matczak oraz Pani Izabeli Stęplowskiej.
Pomysłowa, Charyzmatyczna trzymająca dyscyplinę wśród nauczycieli i uczniów. Kobieta nietuzinkowa scenarzystka i aktorka miłościwie nam panująca. W kategorii „Królowa jest tylko jedna” Rada Rodziców postanawia przyznać nagrodę Pani Anicie Plumińskiej Mieloch.
Nauczycielem Roku został Pan Przemysław Walkowiak. Jak określili go uczniowie – mentor. Uroczystość zorganizowała Rada Rodziców i uczniowie, a poprowadził z humorem i klasą duet – Nina Wolińska i Adam Staniszewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content