Akcja Rady Rodziców – zbiórka dla szkoły!

Uwaga! Na stronie faniMani.pl (link do naszej szkoły poniżej) Rada Rodziców uruchomiła zbiórkę funduszy na nowoczesne wyposażenie klas, by uczniom w szkole było jak najlepiej.

Wszystkie informacje jak dołączyć do zbiorki oraz na czym ona polega są na stronie faniMani.pl
Zbiórka NIE POLEGA NA WPŁACANIU PIENIĘDZY.

Dołączyć może każdy, kto chce… rodzice, nauczyciele, nasze rodziny czy znajomi….

Na stronie trzeba znaleźć naszą szkołę, wpisując Zespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich i zapisać jako organizację, którą chcemy wspomagać w czasie robienia zakupów.

Dokładny cel zbiórki:
Na początek zaczynamy od rzeczy najważniejszej dla nas – chcemy, by nasze dzieci mogły uczyć się, siedząc na dobrych dla zdrowia i wygodnych krzesłach. Jednak wymiana krzeseł na dostosowane do rozwoju kręgosłupa dziecka i odpowiednie dla zachowania zdrowej postawy, to bardzo duży wydatek, którego szkoła sama nie jest w stanie ponieść.
Zależy nam na tym, aby dzieci, spędzające w szkole kilka godzin dziennie, siedziały na krzesłach, zapobiegających powstawaniu wad postawy, a także by mogły siedzieć wygodnie, co będzie miało wpływ nie tylko na komfort nauki ale także na koncentrację podczas lekcji.

Tylko razem możemy uzbierać potrzebną sumę. Dlatego bardzo Was prosimy w imieniu Rady Rodziców, drodzy Nauczyciele zajrzyjcie na stronę i wesprzyjcie zbiórkę.

LINK DO ZBIÓRKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content