Dzień Chłopca

Świętowaliśmy Dzień Chłopca w naszym LO. Samorząd Uczniowski przygotował konkurencje dla drużyn ze wszystkich klas. Zwycięzcami zostali panowie z klasy 4LB, srebro przypadło 3LB, a brąz 4LA. Gratulacje 🥇🥈🥉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *